Tuesday , May 22 2018

Arkivat e tag-eve: 47-vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë

47-vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë

Një tjetër person i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e së mërkurës në Durrës, për shkaqe ende të panjohura. Mësohet nga autoritetet lokale se, i ndjeri është shtetasi me inicialet F.Gj, 47 vjeç. 47-vjeçari mendohet se ka kryer veprimin pas konsumimit të tepërt të alkolloit dhe duke u gjendur në …

Lexo më shumë »