Friday , April 20 2018

Arkivat e tag-eve: Armando Sadiku do të luajë kundër Izraelit?

Armando Sadiku do të luajë kundër Izraelit?

Elbasanasi Armando Sadiku ishte në mëdyshje për t’ju bashkuar komëtares sonë në ndeshjen Shqipëri-Izrael, pasi dëmtimi që pësoi mund ta mbante më gjatë jashtë fushës së blertë. Por në fakt ai është grumbulluar me lojtarët e tjerë dhe mund të zbresë në fushë nesër ndaj Izraelit, edhe pse ndoshta jo …

Lexo më shumë »