Friday , April 20 2018

Arkivat e tag-eve: arrestohen dy pedagogë të historisë

Korrupsion për notat, arrestohen dy pedagogë të historisë

Dy pedagogë të historisë në Universitetin “Luigj Gurakuqi” kanë përfunduar në prangat e policisë së Shkodrës nën akuzën e korrupsionit. Bashkë me ta janë ndaluar edhe tre studentë dhe një përgjegjës rojesh privatë. Mësohet se në pranga janë vënë dy pedagogët Roakin Daberdaku dhe Simon Lufi. Mësohet se për të …

Lexo më shumë »