Thursday , March 22 2018

Arkivat e tag-eve: Arrestohet në flagrancë një 21 vjeçar

Elbasan/Arrestohet në flagrancë një 21 vjeçar, kishte me vete kokainë dhe kannabis.

Specialistët e Sektorit Kuindër Narkotikëve, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, bënë arrestimin në flagrancë të një 21 vjeçari,  banues në  Elbasan. Ky shtetas,  u arrestua nga efektivat e policisë, gajtë ditës së djeshme pasi  gjatë kontrollit të ushtruar në mjetin tip “Suzuku” me targa  AA 766 MY dhe gjatë kontrollit fizik, …

Lexo më shumë »