Tuesday , May 22 2018

Arkivat e tag-eve: Arrestohet në flagrancë një shtetas

Arrestohet në flagrancë një shtetas, iu gjetën në shtëpi lëndë narkotike dhe municione.

Sekuestrohet lëndë narkotike e dyshuar me atë të llojit ‘’Cannabis Sattiva’’, municione dhe aparate telefoni Mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative, specialitët e sektorit kundër Narkotikëve, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në  bashkëpunim me  SH.Ç. B. A,  bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: E D, 28  …

Lexo më shumë »