Saturday , June 24 2017

Arkivat e tag-eve: arrestohet

Elbasan/Arrestohet kavajsi. Tentoi të korruptonte një polic.

  Specialistët e Seksionit për Hetimin e Korrupsionit, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim me efektivat e policisë rrugore në Komisariatin e Policisë Elbasan bënë arrestimin në flagrancë të një 48 vjeçari nga Kavaja. Arrestimi i tij u bë pasi në aksin rrugor Elbasan – Peqin, në afërsi të …

Lexo më shumë »

Elbasan, 43-vjeçari kundërshtoi dhe godeti policin, arrestohet

Policia e Elbasanit, nëpërmjet një komunikate ka njoftuar se ka vënë në pranga një person pasi ka kundërshtuar dhe goditur punonjësin e policisë. I arrestuari është një 43 vjeçar, banues në Elbasan. Sipas policisë, ky person, u arrestua nga efektivat e policisë, pasi pranë stacionit të furgonave Librazhd në “Parkun …

Lexo më shumë »