Friday , April 20 2018

Arkivat e tag-eve: autori i tre vjedhjeve

Elbasan/ Ndalohet 56-vjeçari, autori i tre vjedhjeve

Specialistët  për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë ndalimin e shtetasit: F. L., 56 vjeç, banues në Elbasan Ky shtetas, u ndalua nga efektivat e policisë, pasi  më datë 15.09.2016 dyshohet ti ketë vjedhur  shtetases A.S,  37 vjeçe  kartën e bankës  së  bashku me kodin pin  dhe  nëpërmjet kartës dyshohet …

Lexo më shumë »