Friday , May 25 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: “Babai” me të madhin Reshat Arbana mrekullon publikun elbasanas

“Babai” me të madhin Reshat Arbana mrekullon publikun elbasanas, rekord për shitjen e biletave (Foto)

Premiera e shfaqjes “Babai” mbrëmjen e së shtunës në teatrin “Skampa” të Elbasanit, ka emocionuar të gjithë publikun e Elbasanit. Shfaqja e vënë në skenë nga regjizori Spiro Duni dhe me interpretimin e një kasti të shkëlqyer aktorësh ka tërhequr interesin e elbasanasve si rrallë herë më parë. Interpretimi brilant …

Lexo më shumë »