Friday , April 20 2018

Arkivat e tag-eve: Basketboll Femra   Elbasani – Flamurtari 53 – 69

Basketboll Femra/ Elbasani – Flamurtari 53 – 69

  Elbasani në basketboll për femra është mundur nga skuadra e Flamurtarit në shifrat 53-69, në sfidën që u luajt në pallatin e sportit “Tomorr Sinani” të qytetit të Elbasanit. Vlonjatet janë treguar më të sakta në lojën e tyre dhe ia kanë dalë që t’i fitojnë të gjitha periodat, …

Lexo më shumë »