Sunday , April 22 2018

Arkivat e tag-eve: ‘Çmendet’ Audi: Deri më 2018 15 modele RS

‘Çmendet’ Audi: Deri më 2018 15 modele RS

Për të përmbushur linjën në 15 modele, Audi Sport pritet të sjellë edhe tetë modele RS deri në vitin 2018. Kreu i divizionit ka thënë për “Autocar” se Audi po bën gati disa befasi. “Kemi shumë për të sjellë. Kemi një kompani, një emër dhe një brend. Por do të …

Lexo më shumë »