Friday , May 25 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: “E BUKURA” E MOSULIT

“E BUKURA” E MOSULIT

Dr. Arben Ramkaj Duket sikur vitet e fundit për disa nga adoleshentët europianë është bërë e zakonshme që t’u thonë lamtumirë familjes, të fluturojnë për në Stamboll dhe të nisen në një udhëtim të gjatë për në Siri, për t’u bashkuar me ISIS-in, grupi më i fundit terrorist që tërheq …

Lexo më shumë »