Monday , May 28 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: Incident në komisionin e sigurisë. Deputeti i PD konfliktohe me Saimir Tahirin dhe Spartak Brahon

Incident në komisionin e sigurisë. Deputeti i PD konfliktohet me Saimir Tahirin dhe Spartak Brahon

Në Komisionin Parlamentar të Sigurisë ka ndodhur këtë të martë një incident gjatë kohës kur në praninë e ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është diskutuar për buxhetin e rendit. Pas një përplasjeje mes deputetit, Flamur Noka dhe ministrit të Brendshëm, deputeti demokrat është konfliktuar edhe me kryetarin e Komisionit, Spartak …

Lexo më shumë »