Thursday , April 19 2018

Arkivat e tag-eve: ja çfarë pritet gjatë natës

Përmbytjet në Shqipëri/ Meteoalb jep lajmin e keq, ja çfarë pritet gjatë natës Përmbytjet në Shqipëri/ Meteoalb jep lajmin e keq, ja çfarë pritet gjatë natës

Ashtu siç ishte paralajmëruar shumë qytetet dhe fshatra të vendit tashmë janë të mbuluara nga uji. Ndërkohë që Meteoalb, parashikon që edhe gjatë mbrëmjes së sotme si dhe natën do të kemi reshje shiu me intesntitet të lartë. Ndërkohë që edhe nesër gjatë ditës reshjet e shiut do të vijojnë …

Lexo më shumë »