Thursday , April 19 2018

Arkivat e tag-eve: ja çiftet. Buzëqesh Juve

Hidhet shorti i Champions League, ja çiftet. Buzëqesh Juve

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet me Monakon. Ndeshjet e para do të jenë Real vs Atletiko dhe Monako vs Juventus. Në letër shorti duket favorizues për italianët që eleminuan në çerekfinale Barcelonën, ndërsa dëshira e të …

Lexo më shumë »