Thursday , April 19 2018

Arkivat e tag-eve: ja kush është polici që drejtonte rrjetin e prostitutave (FOTO)

Cilësohej si tmerri i shoferëve, ja kush është polici që drejtonte rrjetin e prostitutave (FOTO)

Ditën e djeshme Policia e Tiranës nën operacionin e koduar “Free Taxi” ka arritur të shkatërrojë një rrjet prostitucioni në Tiranë. Ky rrjet mësohet se drejtohej nga një polic. Policia gjithashtu arrestoi, 4 taksistë, prostituta dhe tutoret e tyre. Sipas policisë, të arrestuarit për të ushtruar prostitucionin i çonin femrat kryesisht …

Lexo më shumë »