Thursday , April 19 2018

Arkivat e tag-eve: ja kush janë qytetet më të rrezikuara

Jepet alarmi, priten përmbytje në Shqipëri, ja kush janë qytetet më të rrezikuara. Po Elbasani?

Sipas Institutit të Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM), por edhe nga shërbimet meteorologjike që bashkëpunojnë me Emergjencat Civile, informohemi paraprakisht se moti në të gjithë territorin e vendit gjatë datës 30 Nëntor dhe 4 Dhjetor 2017, do jetë drejt përkeqësimit dhe priten reshje shiu me intesitet mesatar deri dhe …

Lexo më shumë »