Monday , April 23 2018

Arkivat e tag-eve: ja mesazhi prekës i shoqes

U dogj në ashensor, ja mesazhi prekës i shoqes

Humbja në mënyrë tragjike e 29-vjeçares Drilona M. Duriçi, mëngjesin e sotëm në Tiranë, ka sjellë trishtim jo vetëm tek familjarët, dhe banorët e zonës, por dhe në opinionin publik. Një prej mikeshave të saj, në një mesazh prekës në Facebook, e cila i premton se do të kujdeset për djalin …

Lexo më shumë »