Monday , April 23 2018

Arkivat e tag-eve: Ja ndeshjet e sotme në Champions League

Ja ndeshjet e sotme në Champions League

Në mbrëmjen e së mërkurës do të luhen ndeshjet e radhës të Champions League, të vlefshme për Grupin A, B, C dhe D. Përballja që pritet më me shumë interes nga tifozët është ajo që do të luhet në Londër mes Arsenalit dhe Paris Saint Germain. Ndërsa Barcelona do të …

Lexo më shumë »