Sunday , April 22 2018

Arkivat e tag-eve: “Mesnata”

“Mesnata”, vidhnin lopë dhe viça, në pranga hajduti

Një person ka përfunduar në prangat e Policisë së Kavajës dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi dyshohen si autorë të një sërë vjedhjes të gjësë së gjallë të ndodhura në disa zona të vendit. Një operacion i posaçëm i Policisë së Tiranës i koduar si “Mesnata”është organizuar me qëllimin për …

Lexo më shumë »