Friday , May 25 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: “Vjeshtë 2017”/ Flet Çako: Ja çfarë po ndodh në Elbasan

“Vjeshtë 2017”/ Flet Çako: Ja çfarë po ndodh në Elbasan

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Drejtues Madhor Haki Çako, në prononcim për mediat për operacionin sot në Elbasan dhe për vijimin e operacionit “Vjeshtë 2017”. “Strukturat e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, Forcat e Posaçme, Forcat Speciale të Ndërhyrjes së Shpejtë, kanë organizuar një operacion të …

Lexo më shumë »