Friday , April 20 2018

I vendosin tritol, makina shpërthen në qendër të qytetit.

Një automjet i tipit Land Rover mësoset se ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në sheshin “Taulantia” në Durrës.

Burime nga policia bënë të ditur se makinës i është vendosur një sasi e vogël lëndë plasëse ku është përfshirë menjëherë nga flakët.

Nuk dihen ende rrethanat e këtij shpërthimi, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: