Monday , April 19 2021

Arrestohet 35 vjeçari në Elbasan, dhunoi bashëshorten

Një 35 vjeçar është arrestuar në Elbasan, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, ndaj bashkëshortes së tij.

Njoftimi. Elbasan

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin:

A.T., 35 vjeç, banues në fshatin Papër- Sallak, Elbasan, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.