Thursday , October 22 2020

64-vjeçari me motor përplaset me murin në aksin Elbasan-Librazhd.

Një 64-vjeçar gjatë udhëtimit ka humbur kontrollin e motorit dhe është përplasur me murin anash në aksin Elbasan-Librazhd në  fshatin Xibrrakë. Ai është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Elbasanit dhe për shkak të plagëve të marra ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Sipas burimeve për Report Tv, 64-vjeçari ndodhet në spital dhe  po i nënshtrohet kontrolleve.