Wednesday , December 2 2020

I shtrirë në anë të rrugës, gjendet i pajetë 50-vjeçari në Elbasan, Policia: Dyshohet se…

Një  person është gjetur i pajetë në lagjen “5 Maji” në Elbasan. BalkanWeb mëson se personi është gjetur i vdkur në anë të rrugës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Policia informon se në trup të 50-vjeçarit R.S, nuk janë konstatuar shenja dhµne dhe se dyshohet se vdêkja ka ardhur nga një arrêst kardiak.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen “5 Maji”, Elbasan, në rrugë është gjetur pa shenja jete shtetasi R.S., 50 vjeç, nga këqyrja e kµfomës nuk janë konstatuar shenja dhµne dhe nga hetimet paraprake dyshohet se vdêkja ka ardhur nga një arrêst kardiak.

Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.