Wednesday , December 2 2020

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare e prekur me Covid, flet nga Spitali: Nuk ndieja më asgjë, e vonova ardhjen

Këngëtarja Justina Aliaj është shtruar dy ditë më parë në spitalin infektiv, pas rëndimit të gjendjes si pasojë e koronavirusit. Ajo ndodhet tani në terapi, ndërsa është duke marr edhe oksigjen. Në një reportazh të realizuar nga News 24, këngëtarja e prekur, ka rrefyer se është treguar e papjekur përballë sëmundjes dhe ka shkuar me vonesë në spital.

Megjithatë ajo shprehet se tashmë ndjehet më mirë.

“Jam treguar e papjekur, e vonova ardhjen. Kur kam ardhur hyra në një tunel, nuk shifja dhe nuk ndieja më asgjë”, tha Aliaj./Opinion.al