Sunday , April 18 2021

Zbulohet shkaku i ndarjes së Tunës dhe Patrisit? Këngëtarja e thotë me anë të një mesazhi

Koheve te fundit ne media eshte diskutuar teper ndarja e Tunes dhe Patrisit. Pas ndarjes Tuna ka udhetuar drejt Amerikes dhe ka nderruar mbiemrin e te birit ne Instagram. Ky nuk eshte nje moment aspak i mire per Patrisin i cili sapo ka humbur nenen e tij, e persa i perket ndarjes nga Tuna aludimet kane qene te shumta.

Se fundmi Tuna ka publikuar ne Instagram nje shprehje ku thote: “E ngecur në një gjeneratë ku besnikëria është vetëm tatuazh, dashuria është thjesht një shprehje dhe gënjeshtra është e vërteta e re.”

Nepermjet kesaj mund te themi se kengetarja ka dhene nje mesazh te koduar, duke na bere te mendojme qe ne fakt ndarja nga Patrisi ka ardhur si pasoje e genjeshtrave e ndoshta nej tradhetie te mundshme.