Thursday , May 13 2021

Dicka po luhet/ Cfarë e lidh Fatjonin e ‘Përputhen’ me Trejsi Sejdinin? Zbulohet biseda

Pas shérrit me Erin ne Perputhen ku ai e quajti Fatjonin PR clubesh, ky i fundit iku nga emisioni. Shérri degradoi ne oféndime te renda dhe madje cunat nuk u ndane aspak mire. Por duket se Fatjoni nuk ka asnje peng kundrejt vajzave te Perputhen pasi tani ka tjeter synim.

Ish miss Universe Trejsi Sejdini ka publikuar nje pyetesor ne Instagram, ku mes tyre ka postuar edhe shkrimin e Fatjonit:

”O femije i llastuar”- i shkruan Fatjoni, teksa Trejsi i kthen: Bebw pra, ne nje foto shume provokuese te saj.

Pra dicka po luhet, mos ndoshta Fatjoni dhe Trejsi jane ne prag te nje romance?