Saturday , May 8 2021

E vërteta po del në shesh avash avash. Reagim i fortë i Andit: “U detyrova të mbyll gojën. Mu kërkua të dal çift me Tean me se s’bën”.

Padyshim njëra nga ngjarjet që ka tërhequr vëmendjen ka qenë ajo që ka ndodhur me çiftin e parë të “Për’puthen” të këtij sezoni, Andin dhe Tean. Ka qenë pikërisht historia e kësaj të fundit me ish-konkurentin e programit, Beartin, që ka tronditur jo vetëm lidhjen e tyre, por edhe fansat e çifit, teksa videot dhe fotot e tyre janë shpërndarë kudo në rrjet.

Nga Tea ende nuk ka pasur asnjë reagim, ndërkohë që Andi vetë pas një InstaStory që hodhi sot më herët tashmë ka ardhur me një deklaratë. Ai përshkruan eksperiencën e vështirë para kamerave në emision dhe përmend kontratat dhe firmat që ka hedhur.

Sipas tij këto “copa letrash” ja kanë mbajtur gojën mbyllur para familjes dhe publikut, por pas kësaj që ndodhi, zbulon se ka dashur të largohet disa herë nga “Përputhen”, por i kanë kërkuar të dalë me patjetër çift me Tean.

Rrëfimi i plotë i tij: