Thursday , May 13 2021

Teas i ndodh e papritura ne vetem pak ore (Foto)

Ditën e sotme kemi publikuar një lajm që Teas po i largoheshin disa fansa nga profile i saj në Instagram. Ditën që u publikua skandali më Beartin ajo arriti deri në 531 ndjekës në instagram, ndërsa sot në mëngjes kishte rënë deri në 513 mijë ndjekës. Por, kjo rënie nuk ka të ndalur dhe momentalisht Tea ka 509 mijë ndjekës dhe duket se trendi në zbritje do të vazhdojë edhe në ditët në vijim.

Tea sapo ka publikuar edhe një Giveaway dhe shenjat nuk janë të mira. Ajo reagoi mbrëmë duke akuzuar produksionin që e kanë ditur për lidhjen e saj me Beartin.