Thursday , June 24 2021

Nuk kursehet aspak, ja shuma marramendëse që shpenzon Marina Vjollca për një pallto (Foto)

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Vjollca shfaqet gjithmonë në super formë dhe jo rrallë herë vëmendjen e marrin format trupore. Kësaj here ajo ka vendosur të ndajë në rrjete sociale një foto ku është shfaqur tepër seksi. Me një veshje plot stil që e tregonte mjaft bukur, Marina nuk është kursyer aspak për paraqitjen e saj teksa ndodhet me pushime në Itali me bashkëshortin e saj, Getoar Selimi.

Faqja “Mespermes” në ‘Instagram’ ka publikuar çmimin e palltos që ajo ka veshur e cila ka një çmim prej 3,200 euro. Marina dhe Geti kanë ndarë këto ditë disa nga çastet e tyre të udhëtimit luksoz në Milano.