Wednesday , June 23 2021

Kjo bukuroshe sot është një nga këngëtaret më të kërkuara shqiptare

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani është bërë së fundmi nostalgjike. Ajo ka publikuar një fotografi të realizuar vite më parë, në të cilën shfaqet e veshur me kostum të nuseve. “Po ky djali vogel kush asht?”, ka shkruar Remzie krah fotos, ku vihet re me një vogëlush që me siguri mund të jetë djali i saj.

“O sa mirë” titullohet projekti i fundit nga Osmani, në duet me vëllanë e saj, Nexhatin, e cila mori dy milionë klikime në YouTube. Ajo është një nga këngëtaret më të kërkuara në treg dhe padyshim më të paguara të zhanrit që përfaqëson.