Wednesday , June 23 2021
Foto Arkiva

Elbasan/Përplasen dy makina, pas aksidentit shoferët rrihen me grushte

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, në lagjen “11 nëntori”. Sipas informacioneve të para, shkak për aksidentin është bërë shpejtësia si dhe ngrica në rrugët e kësaj lagjeje. Një makinë tip “Fiat” dhe një mjet tip “Benz” mësohet se janë përplasur me njëri-tjetrin, dhe sipas abc, pas aksidentit shoferët e makinave janë përplasur fizikisht. Policia ndodhet në vendgjarje dhe po heton mbi shkaqet e aksidentit. /Gazeta SHQIP