Wednesday , June 23 2021

Pipero nuk e pranoi që ka qenë për kurim në Itali, por dalin të dhënat që e nxjerrin mjekun zbuluar

Mjeku infeksionist Pellumb Pipero doli per here te pare mbremjen e te merkures ne emisionin Open pas sherimit, ku mohoi te kete qene ne Itali per mjekim. Nderkohe Genc Sejko ka postuar ne rrjetet sociale te dhenat e biletes qe ka perdorur Pipero per te flutuar nga Tirana ne Milano dhe anasjelltas.

 POSTIMI I PLOTE: Pipero! Perveç se je servil i pushtetit je edhe gënjeshtar.

Ke fluturuar me Air Albania, 05/02/2021 dalje Milano Nr i fluturimit (ZB203), 10/02/2021 hyrje Bergamo Nr i fluturimit (ZB208)

Në Itali nuk ke shkuar se ishte i sëmurë rëndë. Në Itali ke shkuar sepse je frikacak. Nuk je vetëm. Kështu e duan këtë botë të gjithë ata që kanë përfituar padrejtësisht prej saj.