Wednesday , April 21 2021

Ndodh e papritura në studion e “Opinion”, i ftuari bën deklaratën dhe Fevziu ndërhyn direkt: Rri urtë tani!

Një e papritur ka ndodhur mbrëmë në emisionin “Opinion”, ku një i ftuar i ka ndërprerë fjalën Blendi Fevziut. Në momentin që Fevziu po fliste me një përfaqësues të Partisë Demokratike për koalicionin e firmosur sot, i ftuari ia priti nga studioja: Fevzi, erdhën vaksinat! Gazetari, i vënë në siklet, nxitoi të ndërpriste atë që i ftuari mund të thoshte më tej, por nuk u shpëtoi kamerave.

“Hë mo rri urtë tani,” tha Fevziu dhe vijoi më tej.

Mirëpo nuk e dimë kush ishte i ftuari “live” që e tha këtë gjë, pasi nuk u filmua në momentin kur foli.