Tuesday , April 20 2021

Siç nuk e kemi parë asnjëherë, Fifi shfaqet pa pikë grimi dhe duket kaq ndryshe

Këngëtarja e dashur për publikun, Filloreta Raçi e cila njihet me emrin artistik Fifi ka bërë kohët e fundit disa ndryshime drastike në pamjen e saj. Ajo ka hequr kilet e tepërta, duke krijuar një trup perfekt. Mirëpo, së fundmi Fifi ka vendosur të shfaqet sa më thjeshtë të jetë e mundur duke shfaqur edhe këtë anë tjetër të saj.

Ajo ndau disa momente në makinë duke u shoqëruar me këngën e Flori Mumajesit dhe Brunos, teksa ka marr vëmendjen pamja e saj krejtësisht natyrale, pa grim.