Sunday , April 18 2021

Alketa Vejsiun nuk e kemi parë kështu, ja si rri ajo në shtëpi! Por do habiteni se çfarë bën (FOTO)

Është një ndër moderatoret më të dashura dhe më të pelqyera nga një publik i gjërë në Shqipëri, gjithashtu një ndër vajzat më të komentuara që janë pjesë e showbizit shqiptar, në media rozë. Alketa, është shumë aktive në rrjetet sociale, vecanërisht në rrjetin social instagram, ku shpesh ajo poston foto dhe i ndan me miqtë, gjatë rutinës së ditës, jeta e saj private, dhe puna e profesioni i saj si moderatore.

Por, asnjëherë në publik, apo në instagram, nuk e kemi parë moderatoren e dashur, Alketën, pa pikë grimi dhe pa fare makeup në fytyrë, këtë herë Alketa, zgjodhi të ndajë foto me miqtë, se si duket pa grim dhe krejtësisht natyrale.