Tuesday , April 20 2021

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani bëhen prindër për herë të dytë: Bota ime faleminderit o Zot

Pritjes së ëmbël i erdhi fu ndi dhe Andrra Destani e Sinan Hoxha janë zyrtarisht prindër të dy fëmijëve. Andrra ka sjellë në jetë ditën e sotme djalin e dytë dhe e gjithë familja është në qiellin e shtatë nga gëzimi. Lajmin e bukur e ka nd arë vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur ka postuar një foto të bebushit pa ja zbuluar fytyrën. I vogli shihet i veshur me rroba në ngjyrë blu teksa fle gjumë.

“E gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot”, ka shkruar Andrra në postim.