Tuesday , May 11 2021

Nuk fshihen më! Aleksia Peleshi i bën pyetjen epike Romeo Veshajt në foton e fundit

Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshi nuk fshihen më! Madje ata edhe i komentojnë njëri tjetrit nëpër foto në rrjete sociale. Së fundmi, Romeo ka publikuar një video në bregdet teksa hidhet në një mënyrë disi të rrezikshme.

“A këpute mish”, i ka shkruar Aleksia.

“Mish viçi”, ia ka kthyer ai me shaka.

Mesa duket dyshja ka vendosur që të mos i fshihet më syve të publikut.