Thursday , April 22 2021

I paralajmëroi deklaratat e Mevlanit dhe Ledjanës, Eri plas b0mbën e radhës: Prisni! S’ka shanse të…

Ledjana dhe Mevlani dje u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në Për’Puthen. Menjëherë pas këtij momenti reagoi ish-konkurrenti Eri Aga.  “Unë arrita ta pëlqeja Ledjanën, sepse vetëm ajo më tërhiqte si vajzë. Unë prandaj them që janë të gjitha të planifikuara, sepse kur kam bërë takimin e dytë me Ledjanën e pyeta a ke ndjenja për Mevlanin, që dhe unë të tërhiqesha. Jo më tha nuk kam ndjenja dhe mu betua për vëllain, për familjen. Ndërsa tani kur vjen puna puthet me Mevlanin për show. Lidhja e tyre është skenar, ata për dy javë do dalin çift bashkë”, tregoi Eri më herët në një program televiziv.

Ndërkohë ai sërish reagoi.

“Ju thashë para 2 javësh. Prisni gjërat e tjera tani se do dalin të gjitha siç ju thashë se nuk ka shans kush të tallet me publikun”, shkruan ish-konkurrenti