Sunday , April 18 2021

“Dy shoqe,” Amarda Toska nuk i kursen më pozat me të voglën e saj në rrjete sociale. Shikoni sa është rritur Sia

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë prindër të dy fëmijëve, të djalit Noel, dhe të vajzës, Sia.Fotot dhe videot me Joelin, i cili është djali i madh i shtëpisë, janë më të shpeshta se ato të Sias në rrjete sociale, e cila është vetëm 3 vjeç.Mirëpo, si duket, Amarda ka vendosur që pak nga pak ta shtojë edhe numrin e postimeve me vogëlushen e saj.

Moderatorja ka postuar dy imazhe në Instagram të realizuara jashtë nën rrezet e diellit, teksa në krahë ka Sian.“Dy shoqe!”, shkroi ajo krahas fotove, në të cilat si mami, ashtu edhe e bija, janë veshur me kostume në ngjyrë rozë.