Wednesday , April 21 2021

Del nga rruga motori në Mollas, plagosen keq dy persona

Një motor ka dalë nga rruga mbrëmjen e sotme në fshatin Mollas në bashkinë Cërrik. Për pasojë janë plagosur dy persona.Ata janë transportuar drejt spitalit të Elbasanit për një ndihmë të specializuar mjekësore. Nuk dihet ende identiteti i dy të plagosurve dhe as shkaqet e këtij aksidenti.