Wednesday , May 12 2021

Lajm i fundit/ Kërcet árma në këtë qytet, mësohet se 1 person ka…

Një ngjarje tejet e rëndë ka ndodhur pak më parë në Mamurras në Laç. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se dy persona janë plagosur me ármë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Te plagosurit jane dërguar me urgjencë për në spital, ndërsa gjendja e tyre shëndetësore paraqitet e mire.