Saturday , May 8 2021
Foto Arkiva

Aksident rrugor në Elbasan, tre persona dërgohen në spital

Një aksident rrugor ka ndodhur  ditën  e sotme në fshatin Dropaj, në aksin rrugor Elbasan- Tiranë. Burimet bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të plágosur tre persona. Të lënduarit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit dhe fatmirësisht raportohet se janë jashtë ŗrezikut për jetën. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të punouar për zbardhjen e plotë të aksidentit.