Thursday , August 5 2021

Automjeti humb kontrollin brenda tunelit Elbasan-Tiranë, dy të plagosur. Bllokohet qarkullimi

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme brenda tunelit Elbasan-Tiranë. Një automjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë mësohet se janë lënduar dy persona, ndërkohë është bllokuar aksi i tunelit që vjen nga Elbasani në drejtim të Tiranës.Nuk dihet ende identiteti i dy të plagosurve dhe as rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.