Tuesday , January 18 2022

Kylie Jenner ti je? Tea Trifoni çmend rrjetin me fotot e reja. Ja sa bukur duket

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni vazhdon të mbetet shumë e komentuar në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me dy foto të publikuara në Instagram. Tea shfaqet me flokë të gjatë dhe e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i ka nxjerrë në pah format trupore.

Advertisement

Ndjekësit e kanë krahasuar menjëherë me Kylie Jenner.

“Kylie Jenner”, “Kylie ti je”, i kanë shkruar ndjekësit. Kujtojmë se pak kohë më parë Tea i dha fund ndarjes me Beartin dhe deri më tani nuk dihen të reja nga jeta e saj private.

FOTO: