Saturday , May 8 2021

A e ka ditur Tea për lidhjen e Andit me Melisën? Përgjigjen e jep vet Melisa dhe na çuditi të gjthë

Nuk eshte e fshehte qe lidhja qe e mendonim te gjithe si te vertete mes Andit dhe Teas doli qe nuk ishte e tille. Kohet e fundit kane dale shume te verteta te tjera per lidhjet sekrete mes konkurrenteve te “Per’puthen”, per te cilat kemi spekuluar per muaj me radhe. Andi dhe Melisa deklaruan lidhjen e tyre jo me larg se dy dite me pare duke u nisur nga kenga e re e saj, ‘Leje’.

Nga Tea nuk kishim marre asnje reagim per kete teme deri me sot kur Melisa dha deklaraten ne instagramin e Teas.

Ne nje pyetesor ne instagram qe Tea hodhi, nje fans e pyeti nese ajo e dinte per lidhjen e tyre dhe pergjigjja na erdhi nga Melisa. Ajo u shpreh qe Tea e dinte qe ne fillim te njohjes se tyre dhe i ka mbeshtetur shume.

Ne e dinim qe Andi me Tean edhe pse nuk ishin te lidhur bashke, kishin nje shoqeri shume te ngushte dhe kjo eshte pohuar dhe nga vete Tea. Gjithashtu ne emisionin ‘E Diell’, kur te gjithe po i viheshin kunder, Andi ishte ai qe po fliste shume pozitivisht per Tean.

Duket se kjo shoqeri paska qene aq e ngushte, sa Andi ja ka thene per here te pare pikerisht Teas per lidhjen e tij me Melisen. Kjo e fundit shprehet duke thene se ajo e ka ditur qe ne fillim, duke na lene te kuptojme se lidhja mes tyre ka qene qe kur Tea dhe Andi ishin “cift” ne emision.

Melisa thote se ata kane qene gjithmone bashke dhe qe duhen shume, gje qe na ben te gjitheve te lumtur per ciftin e ri qe eshte bashkuar. Ndersa ne nuk na mbetet gje tjeter vecse te urojme qe kjo lidhje te jete aq e forte sa duket.