Tuesday , June 22 2021

Elbasan/ Merr flakë makina në qendër të qytetit, dyshimet e para

Një automjet benzinë-gaz ka marrë flakë në bulevardin e Elbasanit pasditen e sotme.Nga informacionet paraprake dyshohet se shkak është bërë një defekt teknik.Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.