Sunday , June 13 2021

FOTO/ Më të dashuruar se kurrë, Arbana dhe Eduarti shfaqen në momente romantike në një nga vendet më të bukura

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë ndër çiftet më të pëlqyer për publikut shqiptar. Disa ditë më parë ata festuan ditëlindjen, ndërsa kanë vendosur të arratisen drejt Italisë. Arbana ka ndarë me fansat në rrjetin social “Instagram” disa foto nga Liqeni i Comos, ku vëmendjen e mori poza e saj me Eduartin, ku të dy duken shumë të dashuruar.