Friday , June 18 2021

Sa vjec mbush moderatorja/ Marina feston ditëlindjen dhe Geti i bëri urimin më të veçantë nga të gjithë

Marina Vjollca feston sot 29-vjetorin e në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga të gjithë, që nga familja, shoqëria, kolegët e deri tek fansat. Por sigurisht në sy ra urimi i bashkëshortit të saj, Getoarit, i cili çdo vit sigurohet ta surprizojë me fjalët.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. E tëra çfarë duhet të bëj është të shikoj në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e dashur”, shkruan ai.