Tuesday , June 22 2021

Aksident i rëndë, përplasen dy makina. Dyshohet për viķtima

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Shkodër-Malësi e Madhe. Bëhet me dije se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në fshatin Omaraj. Dyshohet se nga aksidenti ka të plagosur rëndë dhe viķtima.

Vijon…